İŞ ORTAKLARIMIZ

İŞ ORTAKLARIMIZ

Ancon Hakkında

Ancon, merkezi İrlanda`da bulunan ve İnşaat malzemeleri konularında küresel olarak hizmet veren CRH grubuna bağlıdır. 

Küresel inşaat sektörü için görülmemiş güç ve sağlamlık

Ancon, Dünya çapında bina ve yapılara güç ve sağlamlık sunan önemli çelik bileşenlerini tasarlayıp üretmektedir. Bütünlüğüne, güvenilirliğine ve uygunluğa güvenilen Ancon çelik sabitleme elemanları, en iddialı çimento ve tuğla uygulamaları için hassas üretilmiştir. 

Ancon, mimari olarak iddialı olan yüksek katlı binalarda, kent simgesi olan stadyumlarda ve köprü ile tünel gibi altyapı uygulamalarında da dahil olmak üzere, en verimli, uygun fiyatlı ve yüksek verimli bileşenlerini üretmek için, teknik uzmanlığını kullanmaktadır.


Üst düzey gereksinimleri karşılamak için aralıksız innovasyon

Ancon`da ürün geliştirme asla son bulmaz. Deneyimli teknik uzmanları, yeni ve gelişen düzenlemelerle uyum sağlarken , ürünlerimizin günümüzdeki en zorlayıcı inşaat uygulamalarında bile talepleri yerine getirebilmeleri için, tasarımcılar, mimarlar ve yapı mühendisleriyle birlikte yakinen çalışmaktadırlar. Bu, Ancon`u ve müşterilerimizi rekabette en önde tutmak amacıyla, daha iyi performans ve yaşam süresi değeri sağlamak için, yeni ileri bileşenleri icat etmeyi ve aynı şekilde mevcut ürünlerin mühendisliğini de yapmayı kapsamaktadır.

Özerdem, Ancon ürünlerinin Türkiye'deki  satış ve dağıtımına yönelik yetkili  distribütordür ayrıca Özerdem,  Ancon CXL tipi ve Ancon üretim gamındaki diğer donatı manşonu sistemlerine  ait ekipmanların  İnşaat sahalarında işletimi için kalite onaylı servis sağlayıcısıdır. Bu konuda eğitimli ve uzman personeli ile inşaat sahalarında projesine uygun Diş açma- Demir işleme hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Ancon CXL tipi ve diğer donatı manşon tiplerine ait her türlü soru ve talepleriniz için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Ancon ürünleri ile ilgili bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz https://www.ancon.co.uk/products